Hodnocení

Spokojenost

Rated 5 out of 5
03.05.2022

S rezervačním systémem REENIO jsme spokojeni. Zatím vše klape na 1. Usnadňuje nám práci při rezervování lidí do wellness a do bazénu. Je srozumitelný. Rezervaci zvládnou i návštěvníci, kteří nejsou úplnými kamarády s PC.

Avatar for Wellness Dobřichovice
Wellness Dobřichovice

Podpora rozjezdu podnikání

Rated 5 out of 5
26.01.2022

Firmu Marketeer velmi doporučuji. Pomohli mi založit firmu, vytvořili webové stránky https://zahradyodrenaty.cz, vizitky, poradili se vším, s čím jsem poradit potřebovala. Velmi oceňuji jejich profesionální přístup, cit pro to, co konkrétní klient potřebuje, ochotu vyhovět, vstřícnost a pružnost v komunikaci.

Avatar for Mgr. Renata Tomášková
Mgr. Renata Tomášková

Vhled do potřeb klienta

Rated 5 out of 5
11.01.2022

Jan je skutečný profesionál, pokud jde o online řešení na míru, ale nejen to. Jeho přístup se vyznačuje designovým myšlením, rychlým dodáním a co je důležitější, přináší nový rozměr a strategický pohled na klienta. Jan má pokročilé znalosti napříč mnoha odvětvími, včetně aktuálních a inovativních způsobů vývoje a údržby webových řešení, stejně jako školení složitých digitálních ekosystémů.

Ještě jsem nepotkala nikoho, kdo by s takovým elegantním přístupem k řešení problémů pochopil potřeby zákazníka a zároveň s ním budoval dlouhodobý vztah. S Janem získáte tu nejlepší kvalitu, produkt a také mentoring. Vše je možné 100% online. Přeji Janovi v roce 2022 ještě větší úspěch než v předchozích letech!

https://katrin365strategies.com

Avatar for Katrin Jeggle, Ph.D.
Katrin Jeggle, Ph.D.

Úspěšná kampaň online kurzu

Rated 5 out of 5
06.11.2021

Honzu a Malvínu jsem oslovila před mojí první on-line kampaní Vyšší dívčí na Facebooku. Honza mi nastavil mailing, reklamu, připravil sales page, Malvína měla na starost gramatiku, upravovala texty a dělala je čtivější. Pomohli mi s posíláním kampaní a newsletterů. Bylo toho na mě dost a byla jsem vděčná, že na to nejsem sama. Reklama proběhla úspěšně. Během necelých 3 týdnů se přihlásilo 800 žen na ochutnávku mé první akce zdarma. To mě potěšilo. Oba byli velice ochotní a přizpůsobiví. Díky za čas a úsilí a ať se daří! ⭐️

Avatar for Ing. Pavla Konvalinová
Ing. Pavla Konvalinová

Poděkování – doporučujeme

Rated 5 out of 5
06.05.2021

Rádi bychom touto cestou poděkovali lokální společnosti Marketeer digitální agentura a jmenovitě panu Brejchovi za tvorbu našich webových stránek. Byla to velmi rychlá komunikace, na profesionální úrovni, vstřícnost, ochota a lidskost. Jsme rádi, že jsme mohli podpořit tuto společnost a vřele doporučujeme. Odměnou nám jsou naše krásné nové webové stránky…. více na https://osbetbio.cz

Avatar for Kompostárna Lety
Kompostárna Lety